Kontakt Skupina Gostol


Celovite industrijske rešitve za pekarne odražajo sinergijske učinke med podjetji v GOSTOL skupini. Celovite industrijske rešitve za pekarne, prilagojene kupčevim potrebam so na trgu prepoznane pod visoko renomirano blagovno znamko "GOSTOL".

Sedež družbe

GOSTOL - GOPAN d.o.o. Nova Gorica

Prvomajska 37 A
SI-5000 Nova Gorica
Slovenia

Тelefon: + 386 5 330 71 00, + 386 5 330 71 11
e-mail info@gostolgroup.eu
Registracijska št. 5627508
VAT ID No SI17179955
Direktor družbe g. Fabrizio Korošec

Družbe

GOSTOL-GOIN d.o.o. Nova Gorica

Direktor: ga. Mojca Gruzovin Brenčič
Prvomajska 37 A
5000 Nova Gorica
Slovenia

telefon: + 386 5 330 71 00
Mob: + 386 31 311 618
e-mail:

mojca.gruzovinb@gostolgroup.eu


OOO "GOSTOL-TEHNOPUL"

Direktor: ga. Larisa Zakharova
Ul. Spartakovskaja d. 6, str. 1, of. 20
105066 Moskva
Ruska Federacija 

 
telefon: +7 495 256 80 77
 mob: +7 916242 1252
 e-mail:

gostol-tecnopool@gostolgroup.eu
larisa.zaharova@gostolgroup.eu


"GOSTOL GOPAN" D.O.O. LUKAVAC

Direktor: g. Matjaž Kompara
Modrac bb
75300 Lukavac
Bosnia and Herzegovina 

 
telefon: +387 35 551 010
 e-mail:

lukavac@gostolgroup.eu


 

Predstavništva

Predstavništvo
GOSTOL-GOPAN d.o.o. Nova Gorica v Kijevu

Direktor: Elena Belova
Krasnoarmejskaja 26-B, kv. 48
01004 Kiev
Ukrajina

Telefon: + 38 044 279 71 05
Fax: + 38 044 234 00 79
e-mail:

elena.belova@gostolgroup.eu
vladyslav.vlasenko@gostolgroup.eu


Kontaktne informacije

V primeru vprašanj o naši opremi nas lahko kontaktirate:


iz Slovenije, Hrvaške, Srbije, Bosne in Hercegovine, Makedonije, Črne gore, Portugalske, Španije, Romunije, Bolgarije, Madžarske, Češke, Slovaške

g. Renato Antler
E-mail: renato.antler@gostolgroup.eu
Telefon: + 386 41 951 402

iz Italije, Norveške, Švedske, Finske, Francije, Belgije, Poljske, UK, Irske, Centralne Amerike

g. Vasja Cej
E-mail: vasja.cej@gostolgroup.eu
Telefon: + 386 51 355 534

iz Rusije, Belorusije 

ga. Larisa Zaharova 
E-mail: larisa.zaharova@gostolgroup.eu
Telefon: +7 916 242 12 52

iz Kitajske, Malezije, Južne Koreje, Avstralije, Nove Zelandije, Turčije, Bližnjega vzhoda, ZDA, Kanade

 g. Milan Fabjan
E-mail: milan.fabijan@gostolgroup.eu
Telefon: + 386 41 426 856

iz Ukrajine, Moldavije, Turkmenistana, Uzbekistana, Azerbajdžana, Kazahstana

g.  Vladyslav Vlasenko
E-mail: vladyslav.vlasenko@gostolgroup.eu
Telefon: + 380 674 416 510

iz Azije, Irana

g. Borut Širca
E-mail: borut.sirca@gostolgroup.eu
Telefon: + 386 51 231 012

iz Nemčije, Austrije, Švice, Danske, Litve, Latvije, Estonije

g. Niko Daneu 
E-mail:  niko.daneu@gostolgroup.eu
Telefon: +386 51 305 486